Kad vēlies papildus drošību, izvēlies KASKO

Ne velti ik pa laikam iespējams saklausīt jautājumu par to, kur pieejami augstvērtīgi apdrošināšanas pakalpojumi par patīkamām cenām. Vēlies gūt atbildi? Turpini lasīt!

OCTA – obligāts apdrošināšanas veids

OCTA (civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana) ir nepieciešama ikvienam motorizētam transportlīdzeklim, kuru izmanto satiksmē. OCTA polisei vari pieteikties dažādos variantos.

 

KASKO sniedz iespēju saņemt atlīdzību arī par bojājumiem, kas radušies 3. personu dēļ

KASKO polise nav obligāti nepieciešama, taču, ja auto esi iegādājies, izmantojot līzingu vai kredītu, KASKO ir obligāta prasība. Ja salīdzinam ar OCTA apdrošināšanu, KASKO piedāvā dažādas būtiskas priekšrocības. Attiecīgais apdrošināšanas variants garantē kompensāciju par zaudējumiem, kas radušies dēļ dabas katastrofām vai dzīvnieku darbībām; atlīdzību saņemsi arī tad, ja automašīna kļuvusi par zagļu upuri. Konkrētāku informāciju iegūsi šeit.

 

KASKO kalkulators – noderīgs rīks

Izdarot pavisam vienkāršu darbību (ievadot datus par transporta līdzekli), KASKO kalkulators sniegs saistošākos apdrošināšanas variantus, kas piemēroti tieši Tavai situācijai. KASKO kalkulators ir ērti saprotams ikvienam tā lietotājam, jo tas ir ļoti pārskatāms, un laiks, kas nepieciešams tā aizpildīšanai, nepārsniedz pāris minūtes, taču iegūtā informācija palīdzēs pieņemt pareizo lēmumu, kā arī ietaupīt. Plašāku informāciju uzzināsi šeit.

 

Tavam auto nav OCTA polise? Šādos gadījumos problēmas var būt pamatīgas

OCTA polise ir viena no auto vadītāja prioritātēm, jo par šīs polises neesamību iegūsi gan naudas sodu (85 – 120 eiro), gan divus soda punktus. Savukārt, izraisot avāriju ar auto, kam nav OCTA polise, zaudējumus būs jāsedz Tev. Ņemot vērā, ka OCTA polise maksā dažus desmitus eiro gadā, tās iegādāšanās ir ievērojami prātīgāka darbība.

 

Apdrošināšana ikviena vēlmēm atrodama internetā! Pārliecinies par to arī Tu!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *