Higiēnas apmācības interneta vidē

webapmaciba.lv/Nav noslēpums, ka dažādas darbības ērtāk ir paveicamas internetā, un izņēmums nav arī dažādu veidu apmācības. To sapratis arī uzņēmums Webapmaciba.lv – šeit atrodami higiēnas apmācības kursi.

Lai darbotos pārtikas nozarē, noteikti nepieciešams iziet higiēnas apmācības. Kur to var izdarīt visērtāk? Ļoti iespējams, ka pareizo atbildi uz šo jautājumu sniedz uzņēmums Webapmaciba.lv. Šajā uzņēmumā higiēnas apmācības neaizņems daudz laika, kā arī izdevumi būs patiešām nelieli. Kā vēl viena priekšrocība jāpiemin tas, ka higiēnas apmācības Webapmaciba.lv iespējams apgūt, neatkarīgi no laika un atrašanās vietas, ņemot vērā, ka tās norisinās internetā. Tādējādi higiēnas apmācības iespējams iziet, nedodoties ārpus mājām – tas ir patiešām vienkārši!

PERSONĀLA HIGIĒNA – KĀDA IR TĀS NOZĪME?

Personāla higiēna ir ļoti svarīga uzņēmumos, kuru darbība ir saistīta ar pārtikas nozari. Personāla higiēna –  tie ir dažādi priekšnosacījumi, kurus nepieciešams ievērot, norādot arī galvenos nepieciešamos darba vietas apstākļus. Turklāt personāla higiēna ir jāievēro pavisam nopietni, jo to regulē arī, piemēram, dažādas Eiropas Savienības institūcijas, izveidojot attiecīgu regulu. Tāpēc pirms darba uzsākšanas cilvēkiem jāiziet higiēnas apmācības, kurās tiek izprasti galvenie principi, pēc kuriem darbojas personāla higiēna. Šādus kursus sniedz arī Webapmaciba.lv.

Vairāk lasi- webapmaciba.lv/!

MINIMĀLĀS HIGIĒNAS PRASĪBAS PĀRTIKAS UZŅĒMUMĀ KURSI – WEBAPMACIBA.LV

Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā kursi sniedz iespēju aplūkot un apgūt dažādus aspektus – pārtikas uzraudzību un kontroli, pārtikas izcelsmes slimību statistika un profilakse utt. Pēc materiālu iepazīšanas un nepieciešamo zināšanu ieguves būs jāaizpilda eksāmens, un, kad tas būs izdarīts, iegūsi sertifikātu, kas ļauj strādāt pārtikas nozarē. Jāpiemin, ka eksāmena kārtošanai paredzētais laiks ir divas stundas. Turklāt minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā kursi pie Webapmaciba.lv tiek piedāvāti divās valodās – latviešu un krievu.

WEBAPMACIBA.LV – IZMANTO IESPĒJAS, KURAS SNIEDZ 21. GADSIMTS

Lai sāktu mācīšanos, Tev vajag veikt reģistrāciju mājaslapā Webapmaciba.lv. Pēcāk vajadzīgs apmaksāt norādīto summu par kursiem, un pēc maksājuma veikšanas uz norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts lietotājvārds un parole, ar kuru paredzēts ielogoties Webapmaciba.lv mājaslapā. Jāpiemin arī – Webapmaciba.lv mācības ir atbilstošas MK noteikumiem, un par tām zina arī Pārtikas un veterinārais dienests. Taču gadījumā, ja Tavam darba devējam liksies, ka šīs apmācības nav atbilstošas, Webapmaciba.lv veiks mācību maksas atgriešanu pilnā apmērā.

Tev šķiet, ka attiecīgie pakalpojumi Tev varētu noderēt? Tādā gadījumā apmeklē Webapmaciba.lv mājaslapu, lai uzzinātu vairāk!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *