http://akurats.com/lv/teltis/

 

www.akurats.com Kvalitatīva telts pasākumam – izvēlies labāko

Ja vēlies rīkot pasākumu ārpus telpām, nedrīksti aizmirst par laika apstākļiem — nokrišņi un vējš, kā arī zema temperatūra spēj pamatīgi izbojāt amosfēru. Taču ne tad, ja par to būs padomāts iepriekš un piemeklēta piemērota telts. Kvalitatīva telts spēj pasargāt no nokrišņiem un vēja. Turklāt piedāvājums ir gana plašs – neatkarīgi no tā, kāda veida un izmēra telts arī vajadzīga, to noteikti būs iespējams atrast.
Turklāt, ja telts vajadzīga tikai uz vienu konkrētu pasākumu, tad izdevīgāks risinājums, iespējams, būs telts noma.  – http://akurats.com/lv/teltis/  Tā ir iespēja saņemt tādu risinājumu, kāds nepieciešams, turklāt telts ērti piemērojama konkrētajai vajadzībai, piemēram, pievienojot papildu elementus (grīdas u.c.)
Ja vajadzīga telts un izlemts, ka vēlies to nomāt, vispirms jāieskatās piedāvājumā un jāizvērtē, kurš nomas piedāvājums ir saistošs. Svarīgi, lai serviss būtu pieredzējis un spētu sniegt konsultācijas par iespējamiem risinājumiem. Tāpat jāņem vērā, ka pasūtījums noteikti jāveic savlaicīgi – tad ir lielāka iespējamība, ka saņemsi tieši to, kas vajadzīgs visvairāk. Un, protams, uzmanību vērts pievērst arī citiem piedāvājumiem – laba servisa piedāvājumā ne tikai telts, bet arī dažādi citi risinājumi, piemēram, apgaismes ķermeņi, mēbeles u.c. aprīkojums. Noteikti ir vērts arī pārliecināties, ka nomas servisa pakalpojumā ietverta arī izvēlētā aprīkojuma piegāde, montāža, demontāža.

Stāvgaldu noma stilīgai ballītei

Ko nozīmē stāvgaldu noma, un kuros pasākumos šim galdu variantam dodama priekšroka? Šis galdu veids nav paredzēts, lai pie tiem sēdētu, bet gan — lai kaut ko uzliktu, galvenokārt uzkodas, kā arī dzērienus. Stāvgaldu noma piedāvā galdus pelēkā metālā krāsā. To virsma ir apaļa, ar 85 cm diametru, tādēļ tie neaizņem pārāk daudz vietas, taču tajā pašā laikā virsmas izmērs ļauj uz tiem uzlikt pietiekoši plašu klāstu ar uzkodām un pudelēm.

Kam pievērst uzmanību, izvēloties nomas servisu?

Kā jau minēts, vislabāk izvēlēties tādu servisu, kas spēj nodrošināt daudzveidīgu piedāvājumu klāstu, pemēram, paklājus, ieklājamās grīdas, garderobes u.c. Tādā veidā visu nepieciešamo lieliskai ballītei vari iznomāt vienkopus.
Neatkarīgi no tā – vajadzīga telts vai kāds cits aprīkojums, izvēlies uzticamu nomas servisu un parūpējies, lai pasākums izdotos!