Ja pasākums plānots ārā, noderīga var būt telšu īre Akurāts.

 

telšu īreTelšu īre Akurāts ļauj realizēt neaizmirstamu pasākumu!

Organizējot pasākumu, svarīgs ir atbilstošs aprīkojums. To ne vienmēr ir izdevīgi iegādāties, tādēļ par risinājumu var kļūt inventāra noma. Tā ļauj atrast tieši konkrētajam pasākumam vajadzīgo aprīkojumu vajadzīgajā apjomā un pēc tam neraizēties par tā uzglabāšanu.

Telšu īre lieliem un maziem pasākumiem

Ja pasākums plānots ārā, noderīga var būt telšu īre Akurāts. Tā palīdzēs pasākumam izdoties neatkarīgi no laika apstākļiem. Telšu īre Akurāts ir labs variants, kā pasākuma norisi padarīt patīkamāku, turklāt tā papildināma ar citu aprīkojumu, piemēram, grīdu, galdiem un soliem.
Lai silti un omulīgi būtu arī vēlajās vakara stundās, teltī var uzstādīt sildītājus. Gan telšu īre, gan sildītāji, gan arī cita veida aprīkojums ērti atrodams labāko noma servisu piedāvājumā.

Pasākumā nepieciešama garderobe? Nomas piedāvājumā arī tā!

Bet varbūt pasākumam nepieciešama arī garderobe? Par to gādās garderobes noma! Turklāt garderobi var papildināt ar, piemēram, spoguļiem, drēbju pakaramiem, starpsienām. Pateicoties modernajiem risinājumiem, garderobes noma iederēsies visdažādākajos pasākumos.

Galvenie iemesli, kādēļ izvēlēties aprīkojuma nomu

Var saņemt to, kas patiešām vajadzīgs.
Piemēram, ja vajadzīga konkrēta izmēra telts, telšu īre Akurāts ir lielisks risinājums, jo tieši
tā var ātri atrast un pielāgot vēlamo telti.
Izvēlieties aprīkojuma nomu un ietaupiet
Ja ir skaidrs, ka, piemēram, garderobe aktuāla būs tikai vienā vakarā, tā iegāde nebūs racionāls pirkums. Nomājot attiecīgo inventāru, samaksa būs jāveic tikai par konkrēto laiku, kad tas tiek izmantots.
Neuztraucieties par inventāra uzglabāšanu un apkopi.
Pēc pasākuma beigām jāgādā par inventāra uzglabāšanu un pienācīgu apkopi. Tas ne vienmēr ir vienkārši. Saņemot vajadzīgo aprīkojumu uz vajadzīgo brīdi, šī problēma iet secen. Piemēram, gāzes sildītāji parasti tiek izmantoti tikai periodiski, tādēļ daudzi izvēlas tos labāk nomāt. Turklāt nomājot, atkrīt arī rūpes par transportēšanu, montāžu un demontāžu.
Saņemiet speciālistu konsultācijas
Izvēloties inventāra nomu, speciālisti ieteiks labāko risinājumus. Piemēram, ja aktuāla
telts, telšu īre Akurāts nodrošinās labākos risinājumus, kā arī servisa darbinieki sniegs izsmeļošas konsultācijas.