Kredīti- gan dažām dienām, gan ilgtermiņam- ViaSMS.lv

atrais kredītsMūsdienās ir dažādas kredītiestādes, kuru klāstā ir dažāda veida aizdevumi, piem., ātrie kredīti internetā vai sms kredīts. Tāds aizdevējs ir arī  Viasms.lv, kura ātrais kredīts būs pieejams gandrīz vai ikvienam ar nesabojātu kredītvēsturi.

AIZDEVUMI – GAN DAŽĀM DIENĀM, GAN ILGTERMIŅAM

Aizdevumi tiek izsniegti steidzamām vajadzībām un dzīves situācijām – tiek izsniegti gan aizdevumi mazāku finanšu situāciju atrisināšanai, gan aizdevumi svarīgāku maksājumu veikšanai. Ātrie kredīti internetā būs piemāroti tiem cilvēkiem, kam jāveic neparedzēti maksājumi, bet līdz algai palikušas vairākas dienas. Citi aizdevumi, kā piemēram, liela apjoma naudas aizdevumi uz gadu ir paredzēti nepieciešamu preču nopirkšanai, piemēram, šādi aizdevumi bus noderīgi virtuves iekārtas iegādei.

UZTICAMS ĀTRAIS KREDĪTS IZPALĪDZĒS NEATLIEKAMĀS SITUĀCIJĀS

Ātrais kredīts ir laba iespēja kā dabūt finanses negaidītos dzīves mirkļos, lai to atdotu uzreiz kā uzrodas ienākumi. Visbiežāk ātrie kredīti internetā tiks piedāvāti tiem, kas ir pilngadīgi un ar nesabojātu kredītvēsturi, respektīvi, kuri pirms tam līgumsaistības ar kredītdevējiem ir izpildījuši godprātīgi. Ja ātrie kredīti internetā ir nomaksāti laikā, tiks piedāvāts arī noderīgais SMS kredīts. Šis ātrais kredīts ir gandrīz tāds pats kā ātrie kredīti internetā, tomēr tam ir iespējams pieteikties ar īsziņas palīdzību.

SMS KREDĪTS ATKĀRTOTAJIEM KLIENTIEM

 Lai Tev vienmēr būtu saņemams SMS kredīts, vispirms Tev būs pie konkrētā uzņēmuma jāņem ātrais kredīts un jāreģistrē savs mobilā telefona numurs.  Gadījumā, ja paņemtais ātrais kredīts tiks nomaksāts laicīgi un pilnībā, tad nākamajos gadījumos, kad vajadzīgi steidzami, nelieli aizdevumi – Tev būs saņemams SMS kredīts. SMS kredīts Tev tiks izsniegts pēc tam, kad būsi nosūtījis aizdevējam attiecīgu sms ar konkrētas summas pieprasījumu.

VAJADZĪGS ĀTRAIS KREDĪTS – APMEKLĒ VIASMS.LV

Tad, ja nepieciešams uzticams ātrais kredīts, tad ienāc mājaslapā www.viasms.lv un uzzini visu, ko vajadzēs par opcijām dabūt aizdevumu. Šeit pieejams ātrais kredīts apjomā līdz 700 eiro uz termiņu līdz trīsdesmit dienām. Tāpat būs pieejami arī naudas aizdevumi uz laiku līdz pat 12 mēnešiem – šādu kredītu varēs iegūt summā līdz pat 1500 eur. Bet katru reizi pirms aizņemšanās rūpīgi pārdomā savas spējas aizdevumu atgriezt!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *