Labs un ērts kredīts

aizdevumiLaikā, kad ir nepieciešams aizdevums, tāpēc, ka negaidīti vajadzīga vairāk finanšu, izskatiet variantu izmantot Viasms.lv, kur pieejams labs naudas kredīts. Tai skaitā pie šī uzņēmuma tiek nodrošināts pirmais kredīts bez maksas, kas ir ļoti labs, jo šis naudas kredīts Jums nebūs jāatmaksā lielākā summā, kādā tas būs piešķirts.

Aizdevums ir izdevīgs, ja negaidīti vajadzīga nauda, kā arī esi drošs par to, ienākumi ir plānoti jau drīzumā. Naudas kredīts ir iegūstam tiešsaistē pie dažādiem īstermiņa kredītu izsniedzējiem, kā piemēram Viasms.lv. Aizdevums tiks piedāvāts katram Latvijas pilsonim, kreditora noteiktajā vecuma limitā un kuram nav neviens pirms tam laicīgi vai pilnā apmērā nenomaksāts aizdevums. Galvenais – būs nepieciešams pieteikties aizdevumam mājaslapā Viasms.lv, atstājot savus personas datus, kā arī vajadzīgo naudas lielumu un laiku, kādā aizdevums jāatmaksā.

PIRMAIS KREDĪTS – PATS IZDEVĪGĀKAIS

Tiem, kuri ir pirmreizēji klienti un nekad nav aizņēmušies no Viasms.lv, ir pieejams pirmais kredīts bez maksas. Ko precīzi nozīmē tas, ka pirmais kredīts bez maksas? To, ka aizdevums nebūs aplikts ar papildu maksu par aizņemšanos un naudas kredīts būs jāatgriež tādā daudzumā, kādā tas tika saņemts. Tāds variants pastāv, ja pieprasītā aizdošanas summa ir lielumā līdz trīssimt piecdesmit eiro. Ja vēlies aizņemties vairāk – pirmais kredīts bez maksas tev nebūs pieejams.

NAUDAS KREDĪTS LIELIEM PIRKUMIEM

Viasms.lv pakalpojumu klāstā ir ne tikai īstermiņa aizdevumi nelielu finanšu situāciju risināšanai, bet arī naudas kredīts lielākiem pirkumiem. Šāds naudas kredīts ir jāatgriež ilgākā laika periodā pa daļām, tādēļ aizdevums ir noderīgs tad, ja ir kaut nelieli, bet regulāri un patstāvīgi ienākumi. Viasms.lv piedāvātais naudas kredīts ir pieejams apmērā līdz 1500 eiro, bet tas jānomaksā maksimums viena gada laikā.

JA GRIBI AIZŅEMTIES DROŠI – DODIES PIE VIASMS.LV

Viasms.lv mājaslapā redzams parocīgs kalkulators, ar kura atbalstu var aprēķināt, cik maksās konkrētais aizdevums, kā arī cik operatīvi tas ir jāatgriež. Ieraksti, cik liels aizdevums nepieciešams, iesniedz pieteikumu un Viasms.lv operatīvi ziņos par to, vai aizdevums tiek dots. Aizņemies no Viasms.lv, pārdomāti izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *