SPA centrs Baltezerā- viesnīcā Baltvilla

Baltvilla SPAKatram ir nepieciešama laba atpūta. Ja Tu labi atpūsties tepat Latvijā, par labu variantu var kļūt Baltvilla – viesnīca ar daudzveidīgām atpūtas iespējām.

Baltvilla ir vietaatpūtai vienatnē, kopā ar draugiem vai ģimeni. Šī četrzvaigžņu viesnīca sniedz augsta līmeņa apkalpošanu katram klientam. Tiek nodrošināta laba atpūta mūsdienīgi iekārtotos numuriņos, restorāns, SPA centrs un sporta centrs. Viesnīcas teritorijā atrodas arī veselības centrs Baltezers.

UZKRĀJ SPĒKUS SPA CENTRĀ!

Viesnīcā Baltvilla pieejamais SPA centrs piedāvā vairākus pakalpojumus – apmeklētāju priekam pieejami vairāk kā divdesmit īpaši rituāli sievietēm, vīriešiem un pāriem. SPA centrs nodrošina arī vairāku dienu piedāvājumus ar nakšņošanu viesnīcā Baltvilla. Visas procedūras, ko īsteno SPA centrs, ir profesionālas, tajās izmanto kvalitatīvu kosmētiku.

Vairāk uzzini šeit- https://www.baltvilla.lv/viesnica/spa/!

Turpat pieejams arī veselības centrs Baltezers. Šis profesionālais rehabilitācijas centrs sniegs iespēju atpūsties, atgūt spēkus un sakārtot ķermeni, lai pilnvērtīgi turpinātu savu dzīvi. Veselības centrs Baltezers noslēdzis līgumu ar Nacionālo veselības dienestu par valsts apmaksātu ārstniecības pakalpojumu sniegšanu, līgums ir arī ar populārākajām apdrošināšanas kompānijām. Veselības centrs Baltezers rūpējas par ikvienu klientu, nodrošinot pieredzējušu speciālistu atbalstu.

BALTVILLA TERITORIJĀ ARĪ SPORTA CENTRS

Tiem, kuri vēlas uzlabot savu fizisko formu, patiks būs sporta centrs. Tas piedāvā dažādus trenažierus, hanteles un svaru stieņus, turklāt darbībā pielietotā sistēma ļauj piemērot slodzi katram cilvēkam individuāli. Sporta centrs piedāvā arī velotrenažierus un tredmili, kas ir labi palīgi cīņā ar lieko svaru. Tiem, kuriem labāk patīk grupu nodarbības, sporta centrs sagatavojis īpašu piedāvājumu – iespēju piedalīties jogas, pilates, aerobikas, topošo māmiņu vai citās nodarbībās no plašā piedāvājuma klāsta, un iegūt lielisku pašsajūtu un labu fizisko formu.

GARŠĪGAS MALTĪTES DARBA DIENĀS UN NEDĒĻAS NOGALĒS  – RESTORĀNS BALTVILLA

Baltvilla piedāvājumā arī restorāns ar terasi gardākiem svētkiem vai laiskai ikdienai. Restorāns Baltvilla dod iespēju izbaudīt nesteidzīgu un izsmalcinātu maltīti gan darba dienā, gan nedēļas nogalē. Restorāns Baltvilla atrodas tikai 15 minūšu braucienā no Rīgas, taču dod iespēju izbaudīt mierpilnu atmosfēru, prom no lielpilsētas burzmas. Restorāns Baltvilla ir laba izvēle, ja esi gardēdis vai gribi pārsteigt savu mīļoto cilvēku, draugus vai kolēģus. Tāpat restorāns piedāvā organizēt dažādus saviesīgus pasākumus, piemēram, svinības vai konferences.

Atpūties un relaksējies viens pats vai jaukā kompānijā. SPA centrs, sporta centrs, restorāns , kā arī daudzas citas lieliskas iespējas gaida Tevi atpūtas kompleksā Baltvilla!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *