Sporta kluba abonements periodam

Fitnesa klubs ir moderns, tā interjers iekārtots tā, lai lai katrs apmeklētājs varētu izvēlēties nepieciešamo: trenažieru zāle un sporta klubs. Funkcionālais treniņš paredzēts katram, un nevis tikai “stipriem” vīriešiem un “stiprām” sievietēm pēc principa – “work hard or go home”. Tāpat, ja ar sportu esat uz Jūs, attieksme pret jums būs vienlīdzīga. Sporta kluba abonements – risinājums tiem, kas dzīvo pilsētā un ārpus tās.

Aerobikas nodarbības patiks gan sievietēm, gan vīriešiem

Sporta kluba abonements ir piemērots gan lieliem, gan maziem. Trenažieru zāle ir labiekārtota gan tehniski, gan vizuāli. Fitnesa klubs sekmē, ka sportojot svaigs gaiss ir brīvpiekļuvē, jo tad organisms saglabā vajadzīgo mundrumu un enerģiju. Sporta klubs ir aprīkots ar augsta līmeņa ventilāciju, jo pilnīga telpas ventilācija tiek veikta vairākas reizes stundā. Aerobikas nodarbības pulcē gan sievietes, gan vīriešus, taču funkcionālais treniņš ir pieejams telpās ar pielāgotiem treniņu rīkiem.

 

Vairāk informācijas par nodarbībām- http://www.vfabrika.lv/par-mums/nodarbibas/power/

Trenažieru zāle un fitnesa klubs ir aprīkoti ar lielu platību un izcilu treniņu tehniku. Sporta klubs ir aprīkots ar moderniem trenažieriem. “Life Fitness” ir pasaulē atpazīstamākais fitnesa iekārtu zīmols, kas sekmē pilnvērtīgas aerobikas nodarbības. Sporta klubs nodrošina arī iespēju atpūsties pēc garas treniņu sesijas. Life Fitness trenažieri ir pieejami gan pakalpojuma funkcionālais treniņš laikā, gan, ja ir nokārtots Sporta kluba abonements.
Aerobikas nodarbības ir lielisks risinājums un to lielākais ieguvums ir sirds un asinsvadu sistēmas treniņš. Tāds pats rezultāts sasniedzams, ja tiek lietots funkcionālais treniņš. Treniņu laikā tiek sekmēta organisma pilnvērtīga darbība un tie:

 • locītavu izturību,
 • mazina lieko svaru.

Trenažieru zāle sekmēs muskuļu masas un formas nostiprināšanas. Fitnesa klubs un sporta klubs ir zināmi jēdzieni, un nozīmē, ka tiek pieslēgts prāts ķermeņa sakārtošanai. Lai pilnvērtīgi un lētāk sportotu, ir jāsaņem sporta kluba abonements.

Aerobikas nodarbības, kas veicina metabolismu

Sporta kluba abonements garantē šādas sporta nodarbības:

 • STEP vingrošanas nodarbības tiek īstenotas profesionāla trenera vadībā (organizē fitnesa klubs);
 • Stepa treniņu laikā izkustās viss ķermenis (organizē sporta klubs un tā trenažieru zāle);
 • STEP ir lielisks sporta veids visa ķermeņa uzturēšanai formā (efektīvāks nekā aerobikas nodarbības);
 • VARIO treniņos ietilpst aerobais treniņš, muskulatūras vingrojumi un muskulatūras stiepšana (līdzīgs kā funkcionālais treniņš).

Fitnesa klubs ar augstas kvalitātes un veiktspējas trenažieriem veicinās efektīvu sportošanu.|Ikvienam tiek nodrošinātas šādas iespējas, ja ir iegādāts Sporta kluba abonements:

 • CORE treniņi ir lielas spēka noslodzes aerobikas nodarbības, kas labi palīdz sirds – asinsvadu sistēmas stiprināšanai (tāpat kā funkcionālais treniņš);
 • FAT BURNER nodrošina efektīvu lieko tauku sadedzināšanu. Šīs nodarbības palīdz zaudēt lieko svaru un stiprināt organismu.
 • ABS + Stretch nodarbībās tiek ieguldīts pamatīgs darbs ķermeņa muskulatūras stāvokļa uzlabošanā.

Paaugstini ķermeņa tonusu ar pilnvērtīgām sporta nodarbībām! Kā trenažieru zāle un fitnesa klubs, gan sporta klubs palīdzēs sasniegt augstus rezultātus.|Saistošas aktivitātes, neatkarīgi no vecuma, ko nodrošina sporta kluba abonements:

 • pilates dod enerģiju un mieru, kā arī labu fizisko formu;
 • “total body workout” ļauj veidot skaistu ķermeņa muskulatūras reljefu;

Tad, ja agrāk nav sportots, labi piemērotas nodarbības ir veselības vingrošana, pilates, joga vai kalnatlētika. Un vēl vairāk – te ir iespējams izmantot šādus pakalpojumus:

 • Trenažieru zāle, kurā notiek funkcionālais treniņš;
 • Fitnesa klubs, kurā tiek īstenotas aerobikas nodarbības.

Sporta klubs – vieta Tavai fiziskajai izaugsmei!}

Sporta kluba abonements satur dažādas iespējas, piemēram:

 • reižu abonements (iekļauj konkrētu treniņu skaitu),
 • laika abonements 1, 3, 6 vai 12 mēnešiem.

Trenažieru zāle un svaru cilāšana, aeorobikas nodarbības un funkcionālais treniņš – tās ir tikai dažas iespējas, ko nodrošina sporta klubs. Iepazīsties ar bonusiem, ko piedāvā fitnesa klubs! Sporto jau tagad un baudi augļus ilgtermiņā!

Izvēlies pilnvērtīgus treniņus. Piesakies iespējām, ko nodrošina sporta klubs (aerobikas nodarbības un funkcionālais treniņš)!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *