Zināmākie apdrošināšanas veidi ir automašīnas, mājokļa , kā arī ceļojuma apdrošināšana.

 

automašīnas apdrošināšanaDažādu veidu apdrošināšana: vajadzīga auto apdrošināšana vai paredzēti ceļojumi? Neaizmirsti apdrošināties!

Dzīve ir visādu pārsteigumu pilna – un ne jau visi ir patīkami. Piemēram, saplīst automašīna, kaimiņi appludina mājokli, ceļojuma laikā pazūd bagāža vai neparedzēti tiek pārcelts lidmašīnas reiss. Bez šaubām, no tādām situācijām nav pasargāts neviens, tomēr radīto satraukumu var mazināt apdrošināšanas polise. Tā kā pastāv visdažādākie apdrošināšanas veidi, katrs var izvēlēties savām prasībām atbilstošāko variantu un izbaudīt visas polises priekšrocības. Zināmākie apdrošināšanas veidi ir automašīnas apdrošināšana, mājokļa apdrošināšana (piemēram, https://www.iizi.lv/majokla-drosibai) , kā arī ceļojuma apdrošināšana. Bez šaubām, pieejami arī citi apdrošināšanas veidi, par kuriem vairāk iespējams uzzināt, piemēram, šeit – https://www.iizi.lv/apdrosinasanas-risinajumi.
Bez šaubām, jāievēro, ka dažādi apdrošināšanas veidi pie dažādiem apdrošinātājiem var atšķirties, tādēļ vienmēr vērts iepazīties ar visu saistošo informāciju un pieņemt labāko lēmumu.

Plaša informācija par apdrošināšanas risinājumiem – www.iizi.lv

Ja vēlies iegādāties modernu un izdevīgu apdrošināšanas polisi, noteikti vērts ieskatīties www.iizi.lv sortimentā. www.iizi.lv ir apdrošināšanas brokeris, kura piedāvājumā vairāki apdrošināšanas veidi – ērtākais variants, kā uzzināt visu interesējošo informāciju, ir ieskatīties https://www.iizi.lv/apdrosinasanas-risinajumi vai arī konsultēties ar apdrošināšanas ekspertiem – kontaktinformāciju atradīsi www.iizi.lv sadaļā ‘’kontakti’’.
Mājoklis ir būtisks aspekts ikvienam. Un, lai arī nekustamā īpašuma apdrošināšana –https://www.iizi.lv/majokla-drosibai nav obligāta nepieciešamība, tomēr tā var pasargāt no daudzām negatīvām situācijām. Apdrošināšanas piedāvājums https://www.iizi.lv/majokla-drosibai paredz, ka ir iespējams iegādāties divus apdrošināšanas variantus – saukto risku un visu risku apdrošināšanu. Biežāk sastopamie riski, pret kuriem var apdrošināties, ir – uguns, dabas stihijas, vandālisms, zādzība, laupīšana u.c. Tomēr arvien lielāku popularitāti iegūst arī visu risku apdrošināšana, kas nozīmē – mājoklis tiek aizsargāts pret visiem riskiem, kas noteikumos nav minēti, kā izņēmums. Ja radušies kādi jautājumi , ieskaties https://www.iizi.lv/majokla-drosibai vai kontaktējies ar apdrošināšanas kompānijas darbiniekiem.

Un, protams, vispopulārākā ir automašīnas apdrošināšana – octa un kasko polises. Šķiet, nevienam nav jaunums, ka octa ir obligāta un bez tās nav tiesību piedalīties ceļu satiksmē. Savukārt, kasko ir brīvprātīga automašīnas apdrošināšana, kas sniedz papildus aizsardzību. Jāpiebilst gan, ka ir izņēmumi, kad kasko automašīnas apdrošināšana ir obligāta prasība, piemēram, kad transporta līdzeklis pirkts līzingā.
Esi ieskatījies https://www.iizi.lv/apdrosinasanas-risinajumi, https://www.iizi.lv/majokla-drosibai un citās mājaslapas sadaļās, tomēr joprojām ir neskaidrības? Esi aicināts ieskatīties www.iizi.lv sadaļā – kontakti -, kur atradīsi kontaktinformāciju. Tāpat sadaļā ”kontakti” atradīsi informāciju par Tev tuvāko iizi.lv filiāli un tās atrašanās vietu. Parūpējies par sevi ar www.iizi.lv!